4 жовтня 2017 року у м. Дніпро судді Донецького окружного адміністративного суду Голуб Вікторія Анатоліївна, Бєломєстнов Олександр Юрійович, Чекменьов Геннадій Анатолійович прийняли участь у семінарі на тему: «Особливості розгляду адміністративних справ, пов’язаних із наданням публічних послуг», який проводився Дніпропетровським регіональним відділенням Національної школи суддів України, та отримали сертифікати про підвищення рівня їхньої кваліфікації.
Вітаємо суддів з отриманням сертифікатів та проходженням навчання!

