
Два секретаря судового засідання Донецького окружного адміністративного суду брали участь у підготовці працівників апаратів судів у Дніпропетровському регіональному відділенні Національної школи суддів України за програмою для секретарів судового засідання окружних та апеляційних адміністративних судів.
Після закінчення підготовки секретарі судового засідання отримали Сертифікати Національної школи суддів України, якими підтверджується проходження підвищення кваліфікації.
Прес-служба суду

