З 8 по 12 жовтня 2018 року у м. Дніпро в Дніпропетровському регіональному відділенні Національній школі суддів України суддя Донецького окружного адміністративного суду Олішевська Вікторія Віталіївна пройшла підготовку суддів окружних адміністративних судів та отримала сертифікат про підвищення рівня кваліфікації.
Вітаємо суддю з проходженням навчання у Національній школі суддів України та отриманням сертифікату про підвищення кваліфікації!

